KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15763592

nr 1576 3592

Etsning

Matts Ljungstedt, Bombay hills. Signerad, daterad, med dedikation. Bildmått: 11x22 cm, yttermått inklusive ram: 42x31 cm

Utrop:

500 kr

måndag 6 november 2023
kl 20:29:17